Home Prázdninové pobyty

PostHeaderIconPrázdninové pobyty

(jarní, velikonoční, letní, podzimní)

Ve vybraných lokalitách na Území celé ČR

Ústředním mottem ozdravných pobytů jsou celotáborové hry, v nichž děti prožívají dobrodružství a napětí vždy s dobrým a výchovným koncem. Dále tělovýchova (hry v přírodě i klubovně, plavání, turistika, výlety, lyžování, jízda na koních aj.), zábavné činnosti (diskotéky s karaoke, táborové ohně s kytarou a zpěvem, básně, scénky, divadlo a další činnosti, které zvyšují prožitkovost akcí). Kulturně poznávací akce (návštěva atraktivních lokalit v místě a  okolí pobytu). Výtvarné a rukodělné aktivity (batikování, malování, modelování, práce s přírodninami, korálkování aj.)

Na dlouhodobějších akcích (především pro rizikové skupiny) vytváříme ozdravný program se zdravotní tělovýchovou, cvičením na gymmíčích, trenažérech, jógou, autogenním tréninkem, regenerací (masáže, masáže lávovými kameny, rašelinové zábaly, sauna, bazén aj.) a řízenou stravou s pitným režimem pro vyčištění organizmu dlouhodobou medikací.

 

PostHeaderIconLokality které využíváme k dlouhodobějším pobytům

Nachází se v lese, v krásné přírodě šumavského podhůří, v těsné blízkosti velkého hnačovského rybníka s možností koupání a provozování vodních sportů. RZ Relax Hnačov má vlastní relaxační, rekondiční a regenerační zařízení pro posilování, masáže, balneoterapii, infrasaunu aj. Ubytování je v prostorných  4 lůžkových pokojích s WC a umyvadlem s teplou vodou. Každý bungalov má vlastní sprchy nebo sprchové kouty na pokojích.

Klubovny jsou vybaveny TV, videem, minikinem, krbem, kulečníkem a akváriem. V areálu se dále nachází dětské hřiště, hřiště na volejbal, ohniště, mini zoo a louka s písečnou pláží s bezpečným přístupem a malou hloubkou rybníka. V blízkosti je aqua park Horažďovicích a řada historických objektů.